Adres

yok

Telefon/Faks

yok
yok

Biyografi

Biyografi

Kasım Hocalar, 1987 yılında Kütahya'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini doğduğu şehirde tamamladıktan sonra, merakı ve tutkusuyla dolu bir şekilde Mekatronik bölümünde üniversite eğitimine başladı ve bu alandan başarıyla mezun oldu.

Teknoloji alanında kendini geliştirmiş olan Kasım Hocalar, kendi teknoloji şirketini kurarak yenilikçi çözümler sunmaya başladı. Ancak sadece teknoloji dünyasıyla sınırlı kalmadı; edebi yönü de oldukça güçlü olan Hocalar, kaleme aldığı eserlerle adından söz ettirmeye başladı.

Soygun ve Modern Dünyanın Kişisel Defteri isimli iki kitabıyla edebiyat dünyasına adım atan Kasım Hocalar, bu eserleriyle okuyucuları fantastik, bilimkurgu ve epik dünyalara götürmeyi başardı. Ayrıca Azaim Cin Mezarlığı isimli korku filmiyle sinema dünyasına da adım atan Hocalar, bu filmiyle seyircileri korku dolu bir yolculuğa çıkardı.

Kasım Hocalar'ın yaratıcılığı sadece kelimelerle sınırlı kalmıyor; aynı zamanda doğaya olan sevgisi ve tarihle iç içe olma isteği onu tarihi mekanları keşfetmeye ve doğa gezilerine çıkmaya teşvik ediyor. Bu tutkusu, hem kişisel hayatına renk katıyor hem de eserlerine ilham veriyor.


Notice: Undefined property: stdClass::$maillist in /home/kasimhoc/public_html/inc/footer.php on line 1